روش های آموزش هک کردن وای فای با کامپیوتر

حتما برای شما پیش آمده است که وقتی سیستم کامپیوتر خود را روشن می کنید چندین شبکه ی وای فای برای شما بالا می آید که دارای رمز وای فای هستند و نمی توانید از آنها استفاده کنید و ما با آموزش هک کردن می توانیم این رمز عبور ها را بشکنیم. در آموزش های هک کردن وای فای با کامپیوتر باید نکاتی را رعایت کنیم که در ادامه آنها را توضیح خواهیم داد. هک کردن وای فای با کامپیوتر و لپ تاپ و تلفن اندرویدی روش های متفاوتی دارد.

هک کردن وای فای با کامپیوتر

هک کردن وای فای با کامپیوتر ۱۰۰ درصد تضمینی:

قبل از آموزش این روش هک کردن وای فای باید یک نکته را برای شما توضیح دهیم.در این شیوه هک کردن وای فای با کامپیوتر باید درایو هایی در رابطه با اینترنت و شبکه ی خود را نصب کنید که می توانید از فروشگاه های مربوطه آن ها را تهیه کنید.

هک کردن وای فای با کامپیوتر

چگونگی هک کردن وای فای با کامپیوتر :

برای شروع این روش و شیوه هک کردن وای فای با کامپیوتر باید فایل wifi hacking را دانلود کرده که پسورد آن www.my friends s8 می باشد.پس از دانلود فایل نام برده،فایل ذکر شده را باز کنید و در jump start وارد شوید و دوباره فایل setup را نصب می کنید و بعد از نصب فایلی که به شما گفتیم،سیستم مورد نظر خود را restart کنید.

و پس از روشن شدن سیستم دوباره وارد فایلی شوید که گفته شد و از قبل دانلود کرده بودید و بعد از آن برنامه dumpper را اجرا کنید در بالای صفحه ی wps گزینه ایی به اسم  todas las redes وجود دارد که باید آن را علامت دار کنید و بر روی گزینه ی escanear بزنید.

در این روش و شیوه هک کردن وای فای با کامپیوتر اگر مراحل بالا را طی کنید لیست وای فای هایی که در اطراف و نزدیک محل سیستم شما هستند بالا می آیند و بر روی یکی از وای فای های بالا آمده در لیست کلیک کنید و صبر کنید و منتظر هک کردن وای فای که بر روی آن کلیک کردید باشید و صبر کنید تا مراحل هک انجام گیرد اگر زمان انتظار شما برای هک بیش از دو دقیقه شد باید آن را لغو کرده و برگردید و از مرحله ای که وارد فایل دانلودی می شوید دوباره هک کردن را شروع کنید.

امیدوارم این آموزش هک کردن وای فای برای شما مفید باشد.

هک کردن وای فای با کامپیوتر

روش های دیگر و جست و جوی آن ها:

روش های دیگری برای هک کردن وای فای با کامپیوتر وجود دارد و حتی نرم افزار هایی بدین منظور هم می باشد . شما حتی می توانید برای پیدا کردن رمز وای فای هایی که قبلا به آن وصل شده اید و فراموش کرده اید را پیدا کنید یعنی شما می توانید رمز وای فای که قبلا به آن متصل شده اید را بازیابی کنید.

هک کردن وای فای با کامپیوتر

آیا امکان دارد رمز وای فای فراموش شده را بازیابی کرد؟

زمانی برای شما پیش آمده که رمز وای فای که قبلا به آن وصل شده اید را فراموش کرده باشید و ما قصد داریم به شما در ادامه ی این مقاله در این امر کمکتان کنیم تا آن را دوباره پیدا کنید.با هک کردن وای فای با کامپیوتر دیگر نگران فراموش کردن رمز عبور وای فای خود نباشید و با این کار مشکل خود را حل کنید.

هک کردن وای فای با کامپیوتر

پیدا کردن رمز وای فای با cmd:

خوب حالا به سراغ یادگیری این شیوه هک کردن وای فای با کامپیوتر می رویم که بسیار کاربردی می باشد و مشکل شما را حل می کند. برای یادگیری  کافی است مراحل زیر را با دقت انجام دهید.

هک کردن وای فای با کامپیوتر

طی کردن مراحل برای پیدا کردن رمز وای فای به روش cmd :

در این تکنیک هک کردن وای فای با کامپیوتر ، شما در محیط cmd طبق دستور هایی که گفته می شود رمز وای فای خود را مشاهده خواهید کرد. برای این منظور ابتدا بر روی آیکون استارت زده و در بخش جست و جوی آن کلمه cmd را بنویسید و بعد از آن نتایجی برای شما بر روی صفحه نمایش بالا می آید که بر روی آن راست کلیک می کنید.

بعد از راست کلیک کردن گزینه هایی برای شما بالا می آید که شما باید گزینه ی run as administrator را انتخاب کنید.

هک کردن وای فای با کامپیوتر

راه حل دیگر برای باز کردن صفحه سیاه cmd در سیستم کامپیوتر خود:

در هک کردن وای فای با کامپیوتر به روش cmd ابتدا گفتیم که باید صفحه سیاه رنگ را باز کنیم که در بالا یک روش به شما آموزش دادیم اما روش دیگری هم هست که در ادامه برای شما توضیح می دهیم.

ابتدا کلید های ویندوز+r بر روی صفحه کلید سیستم خود را همزمان فشار می دهیم و در منوی استارت قسمت جست و جو آن cmd را جست و جو می کنیم و سپس در cmd یا همان صفحه سیاه رنگ عبارت netsh wlan show profiles را تایپ کرده و اجرا می کنیم و بعد از این کار فهرستی از شبکه های وای فای که قبلا به آن وصل شده اید را در صفحه ی سیاه رنگ یا همان cmd بالا می آورد و الان شما بستری را برای هک کردن وای فای با کامپیوتر خود فراهم کرده اید.

هک کردن وای فای با کامپیوتر

پیدا کردن وای فای مورد نظر در صفحه ی cmd :

بعد از اینکه مراحل بالا را طی کردید باید دستور netsh wlan show ” profile “name(به جای name باید نام شبکه ی وای فایی که قبلا در سیستم خود به آن وصل شده اید را تایپ کنید.همان وای فای مورد نظر برای هک کردن وای فای با کامپیوتر )و با استفاده از این دستور هایی که  گفته شد شما وای فای مورد نظر خود را برای بازیابی رمز فراموش شده پیدا کرده اید و بعد از پیدا کردن آن می توانید با کمک دستور زیر به نمایش دادن رمز وای فای خود در کامپیوتر کمک کنید.

دستور مورد نظر:netsh wlan show profils nam key=chear

نکته: در قسمت name باید توجه کنید که شما اسم وای فای مورد نظر خود را تایپ کرده.

خوب شما با این شیوه هک کردن وای فای با کامپیوتر آشنا شدید که می توانید در جهت بازیابی رمز فراموش شده وای فای خود  استفاده کنید.

آموزش هک کردن وای فای با کامپیوتر با استفاده از نرم افزار:

یکی دیگر از روش های هک کردن وای فای استفاده از نرم افزار هایی است که بدین منظور ساخته شده اند. و با یک جستجو در موتور جست و جوگر می توانید چندین نرم افزار مختلف را برای هک کردن وای فای پیدا کنید.

 دو روش هک کردن وای فای به روش بسیار ساده: XSPY

در این روش هک کردن وای فای ابتدا باید  abel cain را دانلود کرد.

و باید مطمئن شوید در محدوده شبکه وای فایی قرار دارید که قرار است آن را هک کنید و متصل شوید و سپس صفحه ی رمز گشاها را انتخاب کرده و باز کنید و سپس از صفحه ی پیمایش رمز های عبور بی سیم را انتخاب کرده و سپس دکمه علامت مثبت را فشار دهید و به این روش شما وای فای را هک کرده و رمز عبورش برای شما نمایش داده می شود.

نرم افزار aircrack ng برای هک کردن وای فای با کامپیوتر استفاده می شود که اگر شما ویندوز پی سی را دارید به راحتی می توانید از آن استفاده کنید تا رمز های وای فای را به شما نمایش دهد.

نرم افزار wireless key view یکی دیگر از راه های رایگان هک کردن وای فای می باشد. که تمام رمز های عبور شبکه های وای فای را نمایش می دهد.کار کردن با این نرم افزار بسیار ساده می باشد و نیاز به نصب ندارد.

شما در این مقاله با چندین روش هک کردن وای فای آشنا شدید. برخی افراد دوست دارند هکر شوند و هک کردن وای فای با کامپیوتر یکی از جذاب ترین هک ها می باشد و راه های بسیار ساده دارد و برای شروع هک کردن بسیار مناسب می باشد.

برای هک کردن وای فای با کامپیوتر نیاز داریم به ابزارهایی که چند نمونه از آن ها را برای شما نام می بریم:

Aircrack

AirSnort

Kismet

Cain & Abel

WireShark

Fern WiFi Wireless Cracker

CoWPatty

Wifiphisher

KisMac

Reaver

و یکی از روش های هک کردن وای فای با کامپیوتر با استفاده از روش های امنیتی خود وای فای می باشد که می توان آن را هک کرد.در ادامه این روش را توضیح خواهیم داد.

الگوریتم امنیتی به نام wep وجود دارد که با استفاده از رمز گذاری روی اطلاعات رد و بدل شما از شنود و درز آن ها جلوگیری می کند.یکی از روش های هک کردن وای فای با کامپیوتر توسط همین wep می باشد‌.در این روش به راحتی می توانید رمز وای فای مورد نظر را به دست آورید.

درباره Parham

همچنین ببینید

آموزش محاسبه و دیدن مالیات کارتخوان و دستگاه پوز

افرادی که دستگاه کارتخوان 💳 دارند، باید مالیاتی بابت آن پرداخت کنند. به همین علت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.